DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

ROEFS Elbląg. Szkolenie Prawo Zamówień Publicznych

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu Prawa Zamówień Publicznych, które odbędzie się 15 marca 2012. Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 marca.

Wiadomość archiwalna

A A A

Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników szkolenia w zakresie obowiązujących przepisów regulujących proces udzielania zamówień publicznych zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych i Zasadą Konkurencyjności.

Podczas szkolenia omówione zostaną kwestie z zakresu:

  • podmiotowego stosowania PZP i ZK
  • konieczności przeprowadzania postępowań w sposób zapewniający konkurencyjność,
  • zasad efektywnego zarządzania finansami,
  • szacowania wartości zamówienia,
  • konkurencyjnego opisu przedmiotu zamówienia,
  • etapów procedury zasady konkurencyjności i przetargu nieograniczonego,
  • kształtowania umiejętności udzielania zamówień publicznych w sposób zgodny z przepisami gwarantujący kwalifikowalność wydatków.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu, a poprowadzi je Kamil Zbroja.
Warunkiem ukończenia szkolenia jest udział w min. 80% czasu jego trwania.
Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z Punktem Informacyjnym Ośrodka – drogą mailową () lub telefonicznie (55 642 18 85).

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia, program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Ośrodka – www.elblag.roefs.pl. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w szkoleniu – będzie ono potwierdzane przez organizatora drogą telefoniczną lub mailowo (adres mailowy podany w zgłoszeniu).

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego wim.ngo.pl

data wydarzenia: 2012-03-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.